Masz pytania?

Na czym polega funkcja błyskawicznego doładowania?

Nasza funkcja błyskawicznego doładowania umożliwia Ci niemalże natychmiastowy przelew środków z Twojego rachunku bankowego na Twoje konto PayPal.

Jak skorzystać z funkcji błyskawicznego doładowania?

Zaloguj się za pomocą danych logowania PayPal w serwisie naszego partnera Trustly, a następnie wybierz bank i określ kwotę, jaką chcesz zasilić konto PayPal. Na zakończenie potwierdzasz przelew i gotowe – możesz od razu zacząć zakupy.

Jak szybko pieniądze zostaną przelane?

Środki pojawią się na Twoim koncie PayPal zwykle w ciągu kilku minut, ale w niektórych przypadkach zrealizowanie przelewu może potrwać nieco dłużej.

Co mam zrobić, jeśli mojego banku nie ma na tej liście?

Korzystanie z tej funkcji wymaga posiadania konta w wymienionych bankach. Nadal jednak możesz przelewać pieniądze ze swojego konta PayPal zwykłym przelewem. W tym celu zaloguj się do swojego konta PayPal, a następnie kliknij w menu pozycję Dodaj środki, aby wyświetlić instrukcje dotyczące dalszej procedury. Realizacja standardowego przelewu bankowego zajmuje kilka dni. Możesz również powiązać ze swoim kontem PayPal kartę debetową. W tym celu zaloguj się do swojego konta PayPal, wskaż w menu pozycję Mój profil, a następnie kliknij polecenie Dodaj lub edytuj kartę debetową.

Potrzebujesz pomocy? Skontaktuj się z Działem Obsługi Klienta.

Dlaczego transakcje błyskawicznego doładowania wpływają na limit środków, jakie mogę odebrać na moim koncie PayPal?

Każda transakcja błyskawicznego doładowania jest przetwarzana w postaci rozliczenia z PayPal. Z tego względu ma ona wpływ na Twój limit kwotowy. Po osiągnięciu tego limitu pojawi się prośba o weryfikację. Na podstawie wyników tej weryfikacji wspomniany limit zostanie anulowany.

Wstecz